O statuetkach

Praca operatora to nie tylko „kliknij, włącz, czekaj”. To również opcja”zaprojektuj, wymyśl, zrealizuj”. I to właśnie ją musiałem ostatnio uruchomić.

Poproszono mnie, abym zaprojektował, a potem wykonał statuetki, które są nagrodami dla dzieci na turnieju tenisowym, któremu patronuje JetSystem Active Team.

Usiadłem więc do komputera i…nic. Jak się okazuje w procesie tworzenia niezbędna jest wena, ale jej nie da się przywołać na siłę. W końcu jednak przyszła, a wtedy mój projekt nabrał kształtów i kolorów. Nie było łatwo, bo o ile z zaprojektowaniem śrubki nie mam problemów, o tyle z wyprofilowaniem dłoni jest dużo ciężej. No, ale udało się i tak powstała statuetka, która składa się z trzech elementów. Najpierw gąbka, o grubości 3cm, potem blacha nierdzewna, na której wyciąłem datę i nazwę turnieju, a na koniec solidna podstawa, czyli kamień. Efekt? Pamiątka, która będzie przypominać młodemu człowiekowi o tym, że warto mieć w sobie dużo energii i pasji, a także realizować swoje marzenia ze stalową konsekwencją i kamienną siłą woli.

Bookmark and Share

Możliwość komentowania jest wyłączona.