Targi STONE – Poznań

proto
Zapraszamy na targi STONE, które odbędą się w dniach 14-17.11.2018 w Poznaniu. Znajdziecie nas na stoisku nr 1 w hali 7A. Na stoisku można będzie zobaczyć waterjet OMAX 2652 oraz nowość – ProtoMAX.

ProtoMAX to pierwszy osobisty i wysokowydajny waterjet ze stajni OMAX Corporation. Prace nad maszyną trwały 5 lat, a głównym zamysłem jaki przyświecał inżynierom OMAX było stworzenie mobilnej, kompaktowej maszyny, na której można pracować w warsztacie, garażu lub w małej pracowni. Mimo swoich niewielkich wymiarów i możliwości używania przez amatorów, ProtoMAX to jednak w pełni profesjonalne urządzenie, na którym można ciąć szeroką gamę materiałów jak aluminium, stal, granit, akryl, szkło czy włókno szklane o grubości do 25,4 mm. Sercem tej maszyny jest pompa korbowodowa o mocy 5 koni mechanicznych i ciśnieniu równym 2068 bar, która jest skorelowana z niezawodnym oprogramowaniem Intelli-MAX, zaprojektowanym i opatentowanym przez #OMAX wyłącznie do cięcia strumieniem wody.

Projektanci ProtoMAX zadbali także o to, by ten mobilny, niewielki i wydajny #waterjet został dostarczony do klienta z laptopem i wstępnie skonfigurowanym oprogramowaniem sterującym maszyną. Co istotne, ProtoMAX może być zasilany bezpośrednio ze zwykłego gniazdka 230 V. Mimo swojej mocy, głośność pracy tej niezwykłej maszyny porównać można do szumu… suszarki do włosów. A nad bezpieczeństwem użytkownika czuwa przezroczysta osłona przeciwrozbryzgowa, która jednocześnie pozwala monitorować proces cięcia. Maszyna posiada także uchwyty mocujące do zabezpieczenia materiału, a cały proces cięcia usprawnia światło skierowane bezpośrednio na blat roboczy.

Bookmark and Share

Możliwość komentowania jest wyłączona.